Praktische informatie

Vlot naar, in en van De Centrale

CONTACT ? m/v/x

Coördinatie & Secretariaat

Luc Baeckeland > algemeen coördinator
luc.baeckeland@gent.be
Marieke De Coster > medewerker financiën
marieke.decoster@gent.be
Tim Van Marcke > medewerker personeel
tim.vanmarcke@gent.be
Kholoud Taha > medewerker personeel

kholoud.taha@gent.be

Centrumbeheer

Bart Van Causenbroeck > centrumbeheerder
bart.vancausenbroeck@gent.be
Marie-Claire Nyatanyi > medewerker ticket- en klantenbeheer
marie-claire.nyatanyi@gent.be
Isabelle Van Overmeeren > medewerker onthaal en zalenverhuur
isabelle.vanovermeeren@gent.be
Bart Boel > assistent centrumbeheer
bart.boel@gent.be
Galip Akman > assistent centrumbeheer
Mehmet Bayaltun > assistent centrumbeheer
Feti Görgöz > assistent centrumbeheer

Programmatie 

Jos Lootens
jos.lootens@gent.be
Attila Bakiroglu
attila.bakiroglu@gent.be
Cedric De Bock
cedric.debock@gent.be

Communicatie: Promotie, Pers & Publiekswerking

Jan De Clerck > promotie & website
jan.declerck@gent.be
Nele Goethals >  pers & publiekswerking
nele.goethals@gent.be

Artistieke Participatie & Muziekschool

Yilmaz Koçak > artistiek participatief medewerker
yilmaz.kocak@gent.be 
Johan Van Acker > artistiek participatief medewerker
johan.vanacker@gent.be
Shalan Alhamwy > artistiek participatief medewerker (muziekeducatie)
shalan.alhamwy@gent.be

Techniek

Stijn Opbrouck > stijn.opbrouck@gent.be
Franky Deceuninck > franky.deceuninck@gent.be
Milo Mammola > milo.mammola@gent.be

ENTR (reserveren enkel telefonisch!) +32 (0)9 278 26 99

Karen Van San > karen.vansan@gent.be

 

Privacy

Uw privacy is belangrijk, daarom is de meeste informatie op onze website beschikbaar zonder dat u daarvoor persoonlijke gegevens moet achterlaten. Wanneer u contact wenst op te nemen is het mogelijk dat u om persoonlijke informatie gevraagd wordt. Deze informatie zal enkel gebruikt worden in het kader van ons klantenbeheer en om uw vragen vlot te kunnen beantwoorden. Uw persoonsgegevens worden nooit doorgegeven aan derden.  Enkel wanneer u daar zelf om verzoekt, bij inschrijving voor een activiteit en/of bij aankoop van een ticket (online of aan de avondkassa) worden uw gegevens (= Naam + adresgegevens + e- mail adres) door ons in een bestand opgenomen, zodat wij u op de hoogte kunnen houden van onze (andere) activiteiten. Overeenkomstig de Wet tot bescherming van de persoonlijke levenssfeer ten opzichte van de verwerking van persoonsgegevens heeft u recht op inzage, correctie en schrapping van de door ons bewaarde informatie.

Voor het privacybeleid van ons ticketbureau Uitbureau klik hier

onze gegevens

De Centrale | intercultureel centrum
Kraankindersstraat 2 - 9000 Gent

+32 (0)9 323 65 65 (nieuw nummer!)

decentrale@gent.be
www.decentrale.be

Inkom Concertzalen
Ham 72 (glazen deur)

Kantoren

Onze kantoren zijn geopend
van maandag tot vrijdag
van 9u tot 12u30
en van 14u tot 17u

Ticketverkoop

Uitbureau Gent
Pakhuis Clemmen
Veldstraat 82B - 9000 Gent

Openingsuren

aangepaste Corona uren
dinsdag tot en met zaterdag
10u00 tot 16u00

(gesloten op 11.11 en 25.12)

+32 (0)9 233 77 88
www.uitbureau.be

Volg Uitbureau ook op Facebook!
Of blijf op de hoogte via hun digitale nieuwsbrief

TOEGANKELIJKHEID CONCERTZALEN

Zowel de Kelderzaal (hellend vlak) als de Turbinezaal (lift) zijn toegankelijk voor rolstoelgebruikers.  Op het gelijkvloers is er een aangepast toilet voorzien. 

Officiële blindegeleidehonden zijn uiteraard ook toegelaten. 

 

NAAR DE CENTRALE MET EEN UITPAS IN JE ZAK

De UiTPAS GENT is een digitale kaart voor iedereen die deelneemt aan allerlei vrijetijdsactiviteiten in Gent. Je kan er punten mee sparen én verzilveren in een korting , cadeau of ander voordeel.

De UiTPAS GENT is te koop bij Uitbureau. Houders van een UiTPAS GENT krijgen in De Centrale € 3,00  reductie voor (bijna) alle betalende
activiteiten van De Centrale zelf (tenzij anders vermeld dus).

Alle info over de UiTPAS GENT: www.uitingent.be/uitpas

Alle reducties op een rij (OPGELET! wijziging vanaf seizoen 2021-2022)

  • UITPAS-tarief en -18j. : korting (standaard - € 3,00 tenzij anders vermeld) in vvk = voorlopig nog steeds enkel aan de balie of telefonisch bij Uitbureau)
  • Groepen vanaf 10 pers.: - € 3,00 per persoon (enkel in vvk)

Kansentarief
UitPas kansentarief =  20% van het standaard adk-tarief.

 

VLOT NAAR DE CENTRALE

 
Sluit het zoekvenster